VOUCHER

Oferujemy Wyjątkowy VOUCHER na nocleg w bańce jako wspaniały prezent na:

VOUCHER na nocleg w bańce może być wystawiony na dowolną datę wybieraną przez obdarowaną osobę (data musi być dostępną do rezerwacji), lub datę z góry ustaloną (dokonaj rezerwacji, a w uwagach wpisz "VOUCHER" - otrzymasz Voucher na konkretną datę).
VOUCHER jest niewymienny oraz niezwrotny. Wysyłamy go w formie PDF. Voucher ważny jest 1 rok. Przypominamy, że sezon trwa od 01.05 do 30.09

VOUCHER jest wymienny na usługę (nocleg lub noclegi jeśli dokonano zakupu wiekokrotności Vouchera) niezależnie czy jego cena w systemie rezerwacji jest większa czy mniejsza niż cena zakupu VOUCHERA!

Vouchery wystawione po 05.07.2020 zawierają w cenie poza noclegiem dodatkowo 2x zestaw śniadaniowy na każdą dobę pobytu obdarowanych gości.

Zakup Vouchera:

1.(opcjonalnie) Ustal szczegóły - tylko jeśli coś jest niejasne.

2. Dokonaj przelewu na nasze konto - w treśći wpisz słowo VOUCHER, swój adres mailowy oraz (opcjonalnie) Tekst dla kogo ma być voucher.
Przykład: "VOUCHER twoj@email.com" lub "VOUCHER twoj@email.com DLA Jasia i Małgosi"
Dane konta: Ronus Properties 62 1240 3060 1111 0010 8505 8731
kwota: 599 zł. ( jeśli Voucher ma być na więcej noclegów kwota będzie wielokrotnością np. 2 noclegi - 1198 itd.).
3. Wyslij potwierdzenie na info@wbance.pl

W ciagu 24h wysyłamy maila z Voucherem w formie PDF. Mamy lata 20te XXI wieku i wierzymy ze wysyłka pocztą tradycyjną lub kurierem nie jest potrzebna. Dbajmy o środowisko :)