Odpowiedzi na

Często zadawane pytania

CO TO JEST GLAMPING?

Glamping to luksusowy camping, który staje się coraz popularniejszym sposobem spędzania czasu wolnego w Polsce. Pochodzi od połączenia dwóch słów z języka angielskiego: ‘glamourous’ i ‘camping’. Jest to forma campingu dla osób, które lubią przebywać na łonie natury, ale chcą nocować w komfortowych warunkach.

CO TO JEST BAŃKA (Bubble-Tent)?

Bańka to przezroczysty namiot.  Dysponujemy dwiema bańkami, każda pomieści 2 osoby zapewniając kameralną atmosferę naszym Gościom. Bańki znajdują się w dużych odległościach od siebie ( ok. 60m).

JAKIE JEST WYPOSAŻENIE BAŃKI?

W obu bańkach znajduje się podwójne łóżko z kołdrą i poduszkami, oświetlenie, teleskop do oglądania gwiazd, gniazdo elektryczne –żeby podładować telefon 😊

CZY JEST TELESKOP?

Tak, w każdej bańce zapewniamy teleskop do obserwowania gwiazd, księżyca. Zalecamy przed pobytem zainstalować aplikację SKY MAP, żeby odnaleźć się na niebie!

JAKI JEST SEZON NA BAŃKI?

Ze względów atmosferycznych działamy tylko od maja do końca września.

CZY JEST ŁAZIENKA?

Tak, każda bańka posiada prywatną łazienkę z prysznicem zlokalizowaną poza bańką. Dodatkowo zapewniamy ręczniki (w tym ręczniki na plażę) oraz podstawowe kosmetyki.

JAKA JEST TEMPERATURA W BAŃCE?

Bańka jest rodzajem namiotu, o czym należy pamiętać. Komfort naszych Gości to priorytet. Poza kołdrami, zapewniamy koce elektryczne, dzięki którym pod kołderką będzie ciepło. 

CZY ZAPEWNIACIE JEDZENIE?

Nie zapewniamy. Natomiast nasz drewniany domek (w cenie wynajmu bańki) posiada dobrze wyposażoną kuchnię, z której Goście mogą korzystać. Dodatkowo, na terenie znajduje się grill gazowy do dyspozycji Gości.

JAKIE SĄ UDOGODNIENIA?

Sama noc pod gwiazdami jest niemałym przeżyciem. Dodatkowo w cenie zapewniamy: jacuzzi, leżaki, teleskop, hamak, małą plażę i miejsce na grilla. No i oczywiście WiFi.

CZY JEST DOSTĘPNY PARKING

Tak, zapewniamy miejsca parkingowe dla naszych Gości.

CO ZABRAĆ DO „W BAŃCE”?

Strój kąpielowy do jacuzzi, ciepłe ubranie (najlepiej także do spania), opcjonalnie śpiwór dla zmarzlaków (zapewniamy kołdrę oraz koce elektryczne),  plecak lub torbę zamiast walizki, Jedzenie (nie zapewniamy jedzenia, natomiast istniej możliwość dowozu z pobliskich restauracji bądź skorzystania z kuchni i grilla), aplikację SKY MAP do nawigowania po gwiazdach.