CENY I DOSTĘPNOŚĆ

wBańce

Pomysł na ten wyjątkowy glamping narodził się podczas naszej podróży w Alpy Szwajcarskie. To tam odkryliśmy, jak magicznym doświadczeniem jest nocleg w transparentnym namiocie w kształcie bańki. Wtedy wymarzyliśmy sobie stworzenie podobnego, bajecznego miejsca na nocleg pod gwiazdami w Polsce. 

Nasz wybór ze względów sentymentalnych padł na Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich. To tutaj, w tym niezwykłym rejonie Polski, przeżyjesz jeden z najciekawszych noclegów w swoim życiu. 

Bazując na naszych własnych doświadczeniach chcieliśmy stworzyć najbardziej wymagającym gościom możliwości do niepowtarzalnych przeżyć
. Sami od lat podróżujemy w rytmie slow po całym świecie. Naszym pragnieniem jest, by nasi goście zapamiętali nocleg w bańce na całe życie. Nasz koncept z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przekonuje, że nie trzeba wyjeżdżać za granice naszego kraju, by doświadczyć niezapomnianych glampingowych wrażeń.

Zastanawiasz się na czym polega gl​amping?

Jest to coraz popularniejszy w Polsce trend spędzania czasu w ekskluzywnych miejscach campingowych (ang. glamorous camping). Dla kogo zatem nasze bańki będą wyborem doskonałym?  Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie luksusowy wypoczynek, a jednocześnie pragną relaksu, w jak najbliższym otoczeniu natury.

Przezroczyste, luksusowe i niezwykle komfortowe namioty w kształcie baniek - to tutaj budzić Cie będą niepowtarzalne wschody słońca, a zasnąć przyjdzie Ci pod rozgwieżdżonym niebem. 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty każdej z naszych unikatowych baniek! Zapoznaj się z
udogodnieniami i wybierz jeden spośród dziesięciu namiotów w kształcie bańki. 

Ciesz się bogactwem polskiej natury na wyciągnięcie ręki, podziwiaj gwiezdne konstelacje bez konieczności opuszczania naszych wygodnych łóżek i weź wreszcie głęboki oddech od miasta! 

Sprawdź wolne terminy